Magazyny

Magazyny

Oferujemy do wynajmu nowoczesne hale magazynowo-produkcyjne wraz z zapleczem socjalno-biurowym o wielkości od 100 do 7.000 m2. Jesteśmy w stanie dostosować powierzchnie, zarówno pod kątem ich wielkości jak i standardu wykonania, do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami najmu.
 
Pomieszczenia zlokalizowane na terenie OCL Sp. z o.o. – teren ogrodzony, monitorowany i dozorowany.

  1. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 2000 m2. Posadzka przemysłowa niepyląca, nośność 5t/m2, 2 bramy rolowane, wysokość 4,9 - 6,0m, dostęp z poziomu 0 jak i z przynależnej rampy. Powierzchnia nadaje się pod działalność produkcyjną, magazynową oraz usługową.
  2. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1150 m2. Posadzka przemysłowa niepyląca, nośność 5t/m2, 2 bramy rolowane, wysokość 6,0m, rampa towarowa.
  3. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1100 m2. Posadzka przemysłowa, 2 bramy rolowane, poziom 0. Przy hali znajduje się plac manewrowy o powierzchni 2000m2.
  4. Hala magazynowa z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 480 m2. Posadzka przemysłowa niepyląca, nośność 5t/m2, 1 brama rolowana, wysokość 6,0m, rampa towarowa.
  5. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1500 m2. Posadzka przemysłowa, niepyląca, nośność 5t/m2, 3 bramy rolowane, rampa towarowa.

 

Zapraszamy na wirtualny spacer po Naszych magazynach.

Zapytaj o lokal

Jeśli poszukujesz przestrzeni pod swoją działalność i rozwiązań dopasowanych do Twojego profilu działalności, zapytaj o nie korzystając z naszego formularza!

Jak do nas trafić?

OCL zlokalizowane jest w północno-wschodniej części miasta w bliskiej odległości od Obwodnicy Północnej, prowadzącej do autostrady A4 Wrocław-Kraków oraz dróg krajowych w kierunku Łodzi i Częstochowy.

Odległości od głównych szlaków komunikacyjnych:

  • Obwodnica miasta – 3,5 km
  • Droga krajowa nr 94 /kierunek Strzelce Opolskie/ – 1 km
  • Droga krajowa 46 – 1,5 km /kierunek Częstochowa/
  • Odległość od autostrady A4 – 20 km

45-315 Opole

Głogowska 41