Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

Powierzenie obsługi logistycznej Opolskiemu Centrum Logistycznemu służy obniżeniu kosztów działalności producentów, jak i dystrybutorów. Dzięki naszym możliwościom operacyjnym, elastyczności, doświadczeniu w branży oraz poprzez naszą sprawność, kompleksowość usług i innowacyjne systemy, jesteśmy w stanie zbudować Państwa przestrzeń do osiągnięcia sukcesu w biznesie.
 
Dopiero rozpoczynasz działalność gospodarczą? A może chcesz obniżyć koszty istniejącej?
Zapraszamy do naszego biura na działalność !
 
Biuro na działalność jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub alternatywą dla kosztownego wynajmu i prowadzenia własnego biura. Dzięki rejestracji w biurze uzyskujesz korzyści wynikające z redukcji kosztów związanych z wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo posiadasz prestiżowy adres swojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz biznes w domu, czy jesteś mobilnym specjalistą.
Każdy nasz Klient uzyskuje prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura z możliwością posługiwania się nim w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami. Oferujemy prestiżową lokalizację w Opolu oraz pełną obsługę Twojej poczty oraz organizacje spotkań. Mimo, że jesteśmy wirtualnym biurem możesz w uzgodnionych godzinach korzystać z gabinetu aby spotkać się ze swoimi kontrahentami. Jesteśmy właścicielami oferowanego lokalu, co gwarantuje stabilną i długotrwałą współpracę. Nie musisz się martwić, że za pół roku Twoja firma będzie musiała zmienić adres gdyż właściciel lokalu wypowiedział umowę firmie, która was obsługuje.
 
Usługi:
 
Adres do rejestracji i korespondencyjny firmy
Odbiór korespondencji zwykłej i przesyłek
Odbiór korespondencji poleconej
Powiadomienie o otrzymanych przesyłkach drogą mailową
Skanowanie korespondencji
 
Jeśli poszukujesz przestrzeni pod swoją działalność i rozwiązać dopasowanych do Twojego profilu działalności, zapytaj o nie korzystając z naszego formularza!

Zapytaj o lokal

Jeśli poszukujesz przestrzeni pod swoją działalność i rozwiązań dopasowanych do Twojego profilu działalności, zapytaj o nie korzystając z naszego formularza!

Jak do nas trafić?

OCL zlokalizowane jest w północno-wschodniej części miasta w bliskiej odległości od Obwodnicy Północnej, prowadzącej do autostrady A4 Wrocław-Kraków oraz dróg krajowych w kierunku Łodzi i Częstochowy.

Odległości od głównych szlaków komunikacyjnych:

  • Obwodnica miasta – 3,5 km
  • Droga krajowa nr 94 /kierunek Strzelce Opolskie/ – 1 km
  • Droga krajowa 46 – 1,5 km /kierunek Częstochowa/
  • Odległość od autostrady A4 – 20 km

45-315 Opole

Głogowska 41